VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, VZHLEDEM K VÁNOČNÍM SVÁTKŮM A DOVOLENÝM PRACOVNÍKŮ VE VÝROBĚ JIŽ NEMŮŽEME GARANTOVAT VÝROBU A DODÁNÍ NĚKTERÝCH PRODUKTŮ NA MÍRU V ROCE 2018, TERMÍNY UVEDENÉ U PRODUKTŮ NA MÍRU TAK NEMUSÍ BÝT PLATNÉ, DALŠÍ DOTAZY NA @ DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2019

Boudy pro pejsky

Psí boudy patří do základní výbavy pro psy, kteří tráví hodně času venku. Při výběru boudy pro psa dbejte na to, aby měl pes dostatek místa a cítil se v ní bezpečně. Aby bylo možné psí boudu používat i v zimě, měla by být izolována. Kromě toho naleznete v této kategorii i mnoho dalších produktů, které využijete při venkovním pohybu Vašeho čtyřnohého kamaráda.

Jaké by měly být velikosti psích bud?
Vždy je však nutné dodržet několik zásad:
Psí bouda nesmí být příliš malá ani příliš velká, s dostatečně velkými vstupními otvory, musí být suchá a na co mnozí zapomínají – snadno čistitelná. Pes do jednoho roku roste, proto je zapotřebí při stavbě nebo nákupu boudy brát v potaz jeho velikost v dospělosti.
Bouda nesmí být moc velká, aby se dala snadno vyhřát tělesným teplem, na druhou stranu se v ní pejsek musí bez problémů otočit. Vchod by měl být jen o málo vyšší, než je kohoutková výška zvířete a musí mít i odpovídající šířku. K boudě nerozlučně patří předsíňka – i ta v ní pomáhá udržovat teplo. Vhodný doplňkem je dřevěná podlážka před boudu, zejména pokud je umístěná v betonovém kotci. Vchod do boudy musí být tak velký, aby se pes snadno protáhl – nikoliv takový, aby pohodlně procházel (a kudy by mu odcházelo potřebné teplo).
Do zastřešeného kotce jsou nejvhodnější boudy s rovnou střechou, na níž psi rádi odpočívají, na zahradu dřevěný psí domeček s “člověčí” šikmou nebo sedlovou střechou s krytinou z kanadského šindele, plechu nebo lepenky.

                                                                                                             

                                                                                                             BOUDY PRO PEJSKY