Přirozeněně zbarvená bambusová roleta 120 x 220 cm

Dostupnost Na skladě (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.10.2022
Kód: IM_241323
879 Kč / ks 726 Kč bez DPH
Přirozeněně zbarvená bambusová roleta 120 x 220 cm

Tato přirozeně zbarvená bambusová roleta je určená k tomu, aby vám zajistila soukromí, a zároveň nechala pronikat určité množství světla zvenčí, takže je skvělou volbou pro úpravu oken.

Neutrální tóny této bambusové rolety se hodí k široké škále stylů zařízení. Bambusové lamely spojeny dohromady pletenými šňůrami a umožňují pronikání světla velmi malebným způsobem. S pomocí této rolety můžete regulovat množství světla, které bude pronikat do místnosti. Roleta je vyrobena z vysoce kvalitního bambusu a dalších materiálů šetrných k životnímu prostředí. Roleta se dá snadno čistit prachovkou a rovněž se dá snadno namontovat a ovládat.

Prosíme vás, abyste si před nákupem pozorně ověřili velikost.

VÝSTRAHA: Malé děti mohou být uškrceny smyčkou na ovládací šňůře, řetězu, páskách a vnitřní šňůře, pomocí kterých se ovládá tento produkt. Abyste předešli uškrcení nebo zaplecení se, udržujte šňůry z dosahu malých dětí. Šňůry se mohou omotat kolem krku dítěte. Přesuňte dětské postýlky, ohrádky a nábytek dál od šňůr zastínění okna. Nesvazujte šňůry k sobě. Ujistětě se, že šňůry nejsou smotané a nevytvářejí smyčku.

  • Materiál: Bambus
  • Barva: Přírodní odstín bambusu
  • Rozměry: 120 x 220 cm (Š x V)
  • Údržba a čištění: Otřete hadříkemnebo péřovou prachovkou
  • Snadná montáž
  • Balení obsahuje 1 roletu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: