Stolička masivní recyklované dřevo

Dostupnost Na skladě (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Kód: IM_241628
2 609 Kč / ks 2 156 Kč bez DPH
Stolička masivní recyklované dřevo
Na trhu již více než 10let
Na trhu již více než 12let
Jsme již tradičním poskytovatelem online prodejů
Nejlepší poměr kvality a ceny
Nejlepší poměr kvality a ceny
Obrovské množství produktů pro domácnost
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Mnoho spokojených zákazníků nejen v ČR

Naše vintage dřevěná stolička z recyklovaného dřeva má tvar soudku a zajistí vám pohodlné posezení. Stolička má jednoduchou a velmi pevnou konstrukci z masivního dřeva. Přírodní kresba dřeva dodává každé stoličce jedinečný charakter.

Tato vintage válcová stolička je vyrobená z recyklovaného dřeva. Každý kus nábytku je proto jedinečný a lehce se odlišuje od ostatních. Nábytek vyrobený z použitého dřeva má vlastnosti různých druhů dřeva, jako je teak, akácie, mango, damarovník atd. Recyklované dřevo masivní, solidní, trvanlivé a krásné. Otvory po hřebících nebo odhalená struktura dřeva s sebou nesou jeho historii a vyzývají další generace, aby k ní přidali tu svoji. Tento kus nábytku dosvědčí, že vám záleží na zachování přírodních zdrojů, ochraně životního prostředí a udržitelném rozvoji.

Čistě rukodělné řemeslné zpracování dodává stoličce působivý vintage styl. Jediné, co musíte udělat, je pokochat se jejím vzhledem. Všechny procedury, jako je sestavení, vyleštění a navoskování, byly provedeny s největší péčí. Jedná se proto o ideální kousek do vaší domácnosti.

Důležité upozornění: Barva se liší kus od kusu, díky čemuž je každá z našich stoliček jedinečná. Výběr kusu k dodání je náhodný.

  • Materiál: vícebarevné masivní recyklované dřevo
  • Celkové rozměry: 30 x 45 cm (Ø x V)
  • Pouze rukodělná výroba
  • Leštěné, částečně natřené a navoskované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: