Zatemňovací látková roleta - 80 x 175 cm - béžová

Dostupnost Na skladě (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2022
Kód: IM_240109
759 Kč / ks 627 Kč bez DPH
Zatemňovací látková roleta - 80 x 175 cm - béžová

Tyto zatemňovací rolety jsou ideálním řešením pro 100% zatemnění ve vašem domě nebo vaší kanceláře. Svým klasickým designem se hodí do jakéhokoliv interiéru.

Ideální jsou především do ložnice! Zadní strana rolety je potažena termoplastickou vrstvou stříbrné barvy. Tato vrstva nejenže zcela blokuje dopadající světlo, ale také udržuje váš pokoj teplejší v zimě a chladnější v létě.

Díky zahrnutému montážnímu příslušenství, se tyto rolety snadno instalují a používají. Buď instalujte roletu na zeď nebo strop pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení nebo ji zavěste na okno. Tažný řetízek může být namontován buď na levou nebo na pravou stranu.

Upozorňujeme, že uvedená velikost je velikost tkaniny. Šířka horní lišty, včetně montážní příslušenství bude 3 cm širší, než je šířka látkové části. Součástí dodávky je 1 x 80 cm PVC plastová spodní lišta, 1 x 80 cm horní hliníková lišta, 100% polyesterová roleta s reflexní zadní vrstvou stříbrné barvy, 2 x držák, 2 x háček, 1 x plastový kuličkový řetěz, 4 x šroub a 4 x hmoždinka.

VÝSTRAHA: Malé děti mohou být uškrceny smyčkou na ovládací šňůře, řetězu, páskách a vnitřní šňůře, pomocí kterých se ovládá tento produkt. Abyste předešli uškrcení nebo zaplecení se, udržujte šňůry z dosahu malých dětí. Šňůry se mohou omotat kolem krku dítěte. Přesuňte dětské postýlky, ohrádky a nábytek dál od šňůr zastínění okna. Nesvazujte šňůry k sobě. Ujistětě se, že šňůry nejsou smotané a nevytvářejí smyčku.

  • Barva rolety: Béžová
  • Barva řetízku: Bílá
  • Rozměry rolety: 80 x 175 cm (Š x V)
  • Délka řetízku: 180 cm
  • Materiál rolety: 100 % polyester
  • Průměr kovové hřídele: 18 mm
  • Materiál: Polyester: 100%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: