Zatemňovací roleta 40x100 cm šedá

Dostupnost Na skladě (>5 ks)
Můžeme doručit do:
12.10.2022
Kód: IM_240738
549 Kč / ks 454 Kč bez DPH
Zatemňovací roleta 40x100 cm šedá

Zatemňovací roleta umožňuje na 100 % zamezit pronikání světla. Je tudíž ideálním řešením pro zatemnění jakékoliv místnosti ve vaší domácnosti nebo kanceláři.

Rub zatemňovací rolety je potažen termoplastovou, stříbrně zbarvenou vrstvou. Tato termoizolační vrstva nejen že nepropouští žádné světlo, ale také v zimě udrží v místnosti teplo a v létě příjemný chlad.

Díky přiloženým montážním součástkám lze zatemňovací roletu snadno nainstalovat a manipulovat s ní. Roletu lze buď upevnit na zeď nebo strop pomocí přiložených šroubů a hmoždinek, nebo ji zavěsit přímo z rámu okna. Řemínek ovládání rolety lze umístit na pravou nebo levou stranu.

Vezměte prosím na vědomí, že uvedená velikost je velikost tkaniny. Šířka vrchní lišty, včetně montážních součástek, je o 3 cm širší než šířka rolety.

Dodávka obsahuje 1 x 40 cm PVC plastovou spodní lištu, 1 x 40 cm horní hliníkovou lištu, 100% polyesterovou zatemňovací roletu se stříbrně zbarvenou reflexní fólií na zadní straně, 2 x svorku, 2 x háček, 1 x plastový kuličkový řetízek, 4 x šrouby a 4 x hmoždinky.

Varování: Stahovací mechanismus je nebezpečný pro malé děti, které se mohou uškrtit ve smyčce stahovadel, řetízků, pásků a ostatních ovládacích lanek. Nevystavujte děti riziku uškrcení nebo zapletení a odstraňte lanka z jejich dosahu. Lanka se mohou obtočit okolo krku dítěte. Odsuňte postele, dětské postýlky a nábytek od oken vybavených stahovacími mechanismy. Nesvazujte lanka a řetízky dohromady. Ujistěte se, že se lanka a řetízky nezkrucují a nevytváří smyčky.

  • Barva rolety: Šedá
  • Barva řetízku: Bílá
  • Rozměry zatemňovací rolety: 40 x 100 cm (Š x V)
  • Délka řetízku: 180 cm
  • Průměr kovové tyče: 18 mm
  • Materiál: Polyester: 100%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: