Konzolový stolek masivní recyklované dřevo

Dostupnost Na skladě (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.4.2023
Kód: IM_241630
6 979 Kč / ks 5 768 Kč bez DPH
Konzolový stolek masivní recyklované dřevo
Na trhu již více než 10let
Na trhu již více než 12let
Jsme již tradičním poskytovatelem online prodejů
Nejlepší poměr kvality a ceny
Nejlepší poměr kvality a ceny
Obrovské množství produktů pro domácnost
Tisíce spokojených zákazníků
Tisíce spokojených zákazníků
Mnoho spokojených zákazníků nejen v ČR

Tento vintage dřevěný konzolový stolek je dokonalý nadčasový doplněk do vaší domácnosti. Robustní dřevěná deska nabízí pevnou a stabilní plochu, kde si můžete odkládat nápoje a vystavovat vázy, mísy s ovocem či nejrůznější dekorace.

Tento konzolový stolek je vyrobený z recyklovaného dřeva, což znamená, že každý kus nábytku je jedinečný a lehce se odlišuje od ostatních. Nábytek vyrobený z recyklovaného dřeva má vlastnosti různých druhů dřeva, jako je teak, akácie, mango, damarovník atd. Recyklované dřevo masivní, solidní, trvanlivé a krásné. Otvory po hřebících nebo odhalená struktura dřeva s sebou nesou jeho historii a vyzývají další generace, aby k ní přidali tu svoji. Tento kus nábytku ve vašem domě ukáže, že vám záleží na zachování zdrojů, ochraně životního prostředí a udržitelném rozvoji.

Čistě rukodělné řemeslné zpracování dodává konzolovému stolku působivý vintage styl a vaše bydlení naplní svým exotickým šarmem. Všechny kroky výrobního procesu, jako je sestavení, vyleštění a navoskování, byly provedené s tou největší péčí. Tento vintage konzolový stolek je v každém ohledu perfektní doplněk do vaší domácnosti.

Důležité upozornění: Barva se může lišit kus od kusu, což činí každý konzolový stolek jedinečným. Výběr kusu k dodání je náhodný.

  • Materiál: recyklované masivní dřevo
  • Celková velikost: 120 x 40 x 76 cm (D x Š x V)
  • Různobarevné dřevo
  • Pouze rukodělná výroba
  • Leštěné, částečně natřené a navoskované

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: