Markýzy výsuvné

 MARKÝZY E-SHOP

Markýzy na balkon nebo terasu dodáváme v různém provedení na míru dle vašich požadavků na rozměry balkónu nebo terasy. Náš e-shop se specializuje na markýzy, které zákazníkům upravíme tzv. na míru. Termín dodání markýz je až několik pracovních dnů kvůli úpravě na požadované rozměry. Venkovní markýzy zastíní váš balkon a terasu. Markýza je mechanicky výklopná a jednoduše se ovládá.

Samozřejmostí u markýz je nepromokavý povrch! Kontaktujte nás a objednejte si markýzy na míru pro váš balkón a terasu. Výsuvné markýzy mají několik předností. Především jsou schopny zastínit větší plochy teras, balkónů či prosklených výloh. Dále dotváří architektonický vzhled objektu a stávají se jeho nedílnou součástí. V naší nabídce je velké množství typů, které vyhoví všem účelům. Ovládání výsuvných markýz je velice jednoduché. Základním typem je ovládání klikou. V případě většího počtu markýz nebo markýzy s větší plochou je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Žádaným doplňkem dnes bývá čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak jejímu poškození.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení