Sítě proti hmyzu

Sítě do oken

Sítě do oken ZJISTIT CENU    

Balkonové dveřní sítě

Dveřní balkonové sítě ZJISTIT CENU    

Rolovací okenní sítě

Rolovací sítě do oken ZJISTIT CENU    

Balkonové rolovací sítě

Balkonové rolovací sítě ZJISTIT CENU    

Velux střešní sítě

Velux střešní sítě ZJISTIT CENU     
   
 

SÍTĚ PROTI HMYZU DO OKEN A BALKONOVÝCH DVEŘÍ E-SHOP

______________
NEJJEDNODUŠŠÍ OCHRANA PŘED DOTĚRNÝM HMYZEM

Sítě proti hmyzu nabízíme ve všech možných konstrukčních variantách na všechny typy oken. Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Sítě jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do odstínů dle vzorníku RAL. Nabídka barevného sladění umožňuje dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Rám sítě je vyroben z válcovaných nebo extrudovaných hliníkových profilů, síťovina je zajištěna v profilu gumou. Systémy uchycení se volí podle typu profilu a typu okenního rámu. Všechny umožňují sejmutí sítí z okna. 

Sítě proti hmyzu do oken a dveří vám vyrobíme na míru. Všechny sítě do oken a dveří vám upravíme na míru dle vašich požadavků na rozměr sítí. Sítě proti hmyzu ( sítě vás ochrání před komáry, mouchami, drobným hmyzem, brouky nebo před mravenci a škvory ) nabízí účinnou ochranu jak pro byty, RD, kanceláře, firmy a různé objekty. Jak postupovat při výběru sítí proti hmyzu? Změřte si podle návodu rozměry oken nebo dveří, případně dodejte i fotografii, definujte počet ks a požadavky na barevné provedení případně si objednejte další příslušenství. Sítě proti hmyzu můžete objednávat s tímto provedením: rolovací sítě proti hmyzu, pevné sítě proti hmyzu, dveřní posuvné sítě proti hmyzu, a další dle aktuální nabídky v e-shopu. Nabídka obsahuje i balkonové sítě proti hmyzu, neboli dveřní sítě proti hmyzu které ochrání vaše dveřní prostory na balkon, nebo i vchodové dveře.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.