Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
913 hodnocení
5
728x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Rychlé dodání, komunikace i v neděli, všechno v pořádku
Doporučuji, obchod proběhl korektně a bez problémů doručení také proběhlo v pořádku
+ Velmi vstřícní a milí
+ Přehledný montážní návod
+ Doručení přesně jak slíbili
Slušná cena, dobrá komunikace, i dopravce který balík dovezl byl ochotný, vše v pořádku a za mě mohu doporučit
velmi špatná kvalita produktu. Rám postele se skládá z mnoha malých kousků, které nejsou vůbec pevné. Lituji, že jsem od vás koupil rám postele.
Dobrý den,
omlouváme se za případné komplikace, zboží pokud vám nevyhovuje můžete vrátit ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu, nicméně spojíme se s vámi a navrhneme vám vhodnou kompenzaci. Jedná se o rám asijské produkce za 1.711,-Kč, v nabídce máme typově podobný kvalitní české výroby za 5.333,- Kč pokud by jste měla zájem.
+ vše v pořádku
Plastove doplnky nebyly v 100 % kvalite.
Dobrý den,
omlouváme se za případné komplikace, zboží pokud vám nevyhovuje můžete vrátit ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu, nicméně spojíme se s vámi a navrhneme vám vhodnou kompenzaci.
Super jednání, kvalitní a profesionální přístup. Doporučuji!!!!!!!!
Velmi dobrý obchod a hlavně velmi vstřícná komunikace. Udělal jsem špatně objednávku a nebyl problém to napravit :)
+ Korektní jednání. Rychlé doručení zboží...
+ Výborná komunikace
+ Hned po objednání dveří, nám bylo sděleno datum, kdy bude hotová objednávka předána dopravci.
+ Doručeno přesně na den.
- O žádné nevím.
S obchodem naprostá spokojenost. Poctivé, slušné a spolehlivé jednání. Doporučuji!
+ rozumná cena
+ Velice ochotná komunikace s obchodem
+ Vše proběhlo z v pořádku
+ Dodržení termínu dodání
Doporučuji
+ ochota pri reseni nestandartni situace
+ Vše probíhá korektně. Objednávka - komunikace - doručení
+ Zboží kvalitně zabaleno
+ Výborné střešní rolety
Již čtvrtý nákup a počtvrté na jedničku, tedy 4x doporučuji
+ Dobra komunikace
Zmeril jsem presne vysku i sirku okna, tak jak si pral dodavatel. Dodavatel vyrobil zaluzie presne dle dodanych rozmeru. A to neni uplne dobre. Dalo by se predpokladat, ze budou zaluzie na sirku treba o dva milimetry uzsi, aby byl prostor na otaceni lamel. Podobne je to i s vyskou zaluzie. Navijec ubere vysku, takze naspodu jsou jakoze dve lamely navic. . .budu objednavat v tomto obchode zaluzie i na dalsi okna, tak uz budu chytrejsi.
+ Dobrá komunikace
+ Rychlé dodání
+ Skvělá komunikace
+ Ochota dořešit nejasností v objednávce
+ Kvalita za dobrou cenu
+ Rychlé dodani
Naprosto spokojený zákazník
+ Výhodu v obchodu nevidím žádnou.
- Absolutně nemožnost spojit se telefonicky s obchodem i když voláte v určenou dobu, kterou uvádí web. A s Covidem to nemá co dočinění !!!! A reference, které má obchod na svém webu, pro které obchod pracoval jdou tímto ÚPLNĚ do pozadí ... . Potřeboval jsem okamžité odovědi na mé otázky a emailem je to k ničemu... .
Kupoval jsem černý nerezový kuchyňský dřez a musím opravdu zkonstatovat, že nerezový odtok (bez sítka a uzavření odtoku), z tohoto jinak krásného dřezu, je katastrofální vzhledem !!! Musel jsem v Hornbachu ještě navíc koupit vzhledově hezčí výpusť, aby se zvýšil celkový vzhled tohoto jinak luxusního kuchyškého dřezu. Ta by měla být ale samozřejmou součástí takového luxusního dřezu. Tohle je velká škoda, že to tak není !!!
Milý Matine s vykřičníky, v eshopu je nabízen pouze samotný luxusní dřez bez příslušenství. Telefonní linka je aktivní v časech uvedených v eshopu, pokud není k dispozici, zasílejte dotazy na email obchod@petromila.cz
při dodání byly poničené, ale reklamace byla vyřízena dobře
Děkujeme za recenzi, zboží poškozené při přepravě reklamujeme u dopravců a zákazníkům zasíláme nové zboží.
MS
Matej Smetana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.1.2021
Děkuji za rychlou komunikaci a bezproblémové vyřízení při vrácení zboží u nevhodně zvoleného nákupu.
