Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
913 hodnocení
5
728x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Spolehlivost
+ Dobrá komunikace
+ zakázková výroba
+ super kvalita
+ rychlá výroba
+ rychlé doručení
Jsem moc spokojená, nemám připomínky
+ rychla a prijemna komunikace, markyza krasne vypada i funguje, barva je presne podle obrazku a predstav, system na kliku dobry ale neni to tak lehke, oteviram ji asi na 150 cm a musim asi 50x otocit klikou. Otevirani jde lehce, zavirani tezsi a priste bych zvazila automatiku. Pokud je potreba umoznit ovladani diteti nebo starsimu cloveku tak urcite automat. Za mne ale spokojenost s vyrobkem jako takovym i obchodem je na 100%.
Chybelo mi ze na obrazku / videu nejsou nakreslene rozmery (od kraje po kraj, rozmer samotne vnitrni konstrukce a moznosti sklonu takze jsem se potrebvala doptavat pro jistotu. Nebyl to problem ale ukazky by to zjednodusili ;)
+ Profesionální přístup, rychlé dodání zboží, velký výběr sortimentu
+ Zboží bylo dodáno v termínu v pořádku, odpovídalo objednávce.
Perfektní servis , všechno bylo v pořádku připravené, dobře zabalené k odeslání dopravcem. Paní je příjemná vstřícná , v tomto e-shopu je radost nakupovat. Všem palec nahoru.
Komunikace s obchodem je hrůza děs! Neberou telefony a to je pro mě dost zásadní mínus které uděluji tomuto obchodu. Kvalita zboží je přijatelná.Dost nepřehledný web a tvorba objednávek taky dost pokulhává.
Velice se za ten děs omlouváme, nicméně zákaznická linka ve 20:15h již není v provozu.
+ Super rychlé vyřízení objednávky !! Ale změnil bych doručovací službu !!
+ On time je patetický!!
Zboží dorazilo v daném termínu jak bylo uvedeno na stránkách. Bohužel zboží bylo velmi nekvalitně zabaleno a při přeprave se obal poskodil (plastový pevnější igelit) vruty které byli součástí se ztratili, byli nám doručeny jen 6 ks z 40ks a dřevo bylo vruty na určitých mezích stech poškozeno (otlačili se do dřeva). Kvalita dřeva také nic moc a ve spojovacích částech si budeme muset dřevo ještě obrousit. Zboží jsme si nechali a nebudeme reklamovat. Vruty se dají dokoupit a chceme to ještě natřít, tak snad to bude dobrý.
+ Krásné kvalitní shrnovací dveře
+ Obsluha obchodu velice vstřícná a ochotná i v neděli
Je to náš už druhý nákup v tomto eshopu, opět nezklamali, vše proběhlo zase na jedničku,tento e-shop mohu ostatním vřele doporučit, kéž by všechny obchody byly takto profesionální
+ před lety kdy jsem scháněl netipické rozměry shrnovacích dveří jsem byl velice spokojen neboť firma jako jediná z mnoha oslovených mi vyhověla a dveře přesně mých požadavků vyrobila a dodala
- nevím co se s touto firmou děje ale dnes vyjadřuji nespokojenost neboť jsem si objednal a zaplatil novou (za porouchanou) vodící lištu (mimochodem její kvalita je mizerná)a po dvou měsících jsem ji ješté neobdržel.Velké zklamání.
Zákaznický servis vám již zaslal informaci o poškození zásilky přepravcem a odeslání nové lišty, nicméně spojíme se s vámi a navrhneme vám vhodnou kompenzaci.
+ výběr
+ cena
+ komunikace
+ Rychlost dodání objednaného zboží.
+ Bezproblémová komunikace
+ Mohu jen doporučit, obchod poradil se zaměřením a nákupem, vše na jedničku
hruza ta postel nohy měly být kovové a né dřevené už z jedné nohy vylízá matice která je ve dřev
ěné noze proto dřevěné postele nesnaším k tomu navíc to neni kovová postel ale plechová trubyčky sou moc tenké a nejhorší na tom jsou ty rošty date madračky na ty rošty lehnete si a propadnete i s roštama ani rošty nejsou nijak kvalitní takže tuto postel nedoporučuji a k tomu uplně to nejhorší co v tej posteli najdete tak postup jak postel poskladat vubec tam neni rozepsáno jak postel poskladat proto nedoporučuji ani zboží a obchod též né.
Je nám velice líto Tomáši že vám montáž postele činí takové problémy, s tímto typem postele nemají ostatní zákazníci žádný problém, v případě potřeby kontaktujte náš zákaznický servis.
+ pohotové jednání při potížích s dopravcem
Potíže, které z počátku nastaly s doručením zaviněným dopravcem obchod pohotově vyřešil a zásilka dorazila s menším zpožděním.
Obchod od začátku jednal korektně, jen jsem netušil, že při objednávce shrnovacích dveří budu muset platit zálohu z důvodu výroby objednaného produktu (měl jsem dojem, že produkty jsou skladem). Jinak potom celá zakázka proběhla přesně podle plánu a zakázka došla v termínu a bez závad.
Děkujeme za kladnou recenzi, nutno podotknout že jste objednávala výrobu shrnovacích dveří na míru podle vámi zadaných rozměrů
+ Sitky prijdou presne jak napisou, rychle vyrizeni.
Zboží bylo doručeno dnes, ale ještě jsem ho nestačila instalovat. Jediná chyba je , že přišlo po částech a nevěděla jsem v kolika balíčcích příjde, bylo by vhodné toto oznámit zákazníkovi.
- Žádné
Jsem spokojená, zboží odpovída fotografii na stránkách.Přišlo dříve a v pořádku.
