Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
913 hodnocení
5
728x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Rychlé a skvělé jednání.
+ Dobrá komunikace
+ Cena
+
+ Kvalita
+
+ Výroba na míru
Mohu doporučit
+ rychlost a skvela komunikace
celkove dobry dojem
+ Vyroba na miru presne jak jsem pozadoval
Dvere se nam libi, dobra konunikace, prehledny ehop
Obchod velice ochotný a vstřícný
+ udělají to na míru
+ Od prvního kontaktu až po dodání zboží velmi seriozní a rychlé jednání, to vše zakončené dodávkou kvalitního a hezkého výrobku.
rychlé jednání,spokojenost s doručeným zbožím
+ Velice příjemný obchod i přístup
Doporučuji
Objednávala jsem poprvé. Byla jsem spokojená.
+ rychlá odpověď
+ rychlé dodání
+ informace o doručení
Maximálně mohu tento obchod doporučit.
+ Přehlednost
Doporučuji
Objednané zboží jsem obdržel v pořádku a rychle.
+ spoloehlivost
- nemám
doporučuji
+ rychlá komunikace
+ přehledné webové stránky
+ vstřícnost
Objednala jsem si 2 rolety pro střešní okna Fakro typizované velikosti. Rolety mi byly vyrobeny a dodány přesně jak obchod udával na svých webových stránkách. I přesto, že se jednalo o originál okna Fakro a rolety vyrobené přesně na daný rozměr okna dle štítku 118/78, rolety do okna nepasovaly - byly zhruba o 1cm širší. Řešila jsem problém s prodejcem, paní Látalová vždy na e-maily bez prodlení reagovala a snažila se pomoci najít řešení, nakonec mi vyšla maximálně vstříc tím, že mi rolety vzala zpět a slíbila vrácení peněz. Za mě tento obchod všem nakupujícím určitě doporučuji.
+ Vše naprosto v pořádku
+ Komunikace i o vikendu
Doporučuji, ochota a vstřícnost i během víkendu
Perfektní služby, rychlé dodání, bezproblémová montáž
+ Opětovná spolehlivost a rychlost dodání
+ perfektně zabalené zboží
+ vyrozumění před doručením
Výborně zpracovaný obchod, přehledné, srozumitelné, rychlá komunikace od provozovatele eshopu, dodání perfektně zabalených plotovek proběhlo bez problémů a s předstihem byl oznámen termín, nemohu si vynachválit.
velice špatná komunikace,na telefon nereagují,byla i reklamace těžko se přes meil něco vysvětluje,dveře na míru by měly být oprvdu na míru a ne že polovičku věcí musí udělat člověk sám.
