Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
913 hodnocení
5
728x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Několikrát jsem již byla seznámena s tím, v jakém stavu je moje objednávka. Pracovnice se snažila co mohla, abyh moje objednávka byla vyřízena k mé spokojenosti. Víc nemohu napsat, zboží jsem zatím neobdržela. Těším se na zásilku !
+ Přehlednost, profesionalita.
Nebyla jsem spokojena s doručením. Zaplatila jsem si dražší doručení, abych se mohla dohodnout na čas převzetí a zkontrolovat zboží při doručení, jak bylo psáno, že jinak bude reklamace neplatná, pokud dveře nepřekontroluji. Doručující služba volala v momentu, až když stála u nás před domem a že nás nenašli doma. Chodím do práce a v půl druhé odpoledne opravdu doma nebývám, proto jsem si přece zaplatila dražší doručení, abych se domluvila, což se nestalo a musela jsem je odeslat k příbuzným, kteří o zásilce nevěděli, ale byli doma. Dále se vše mělo zkontrolovat za přítomnosti doručovatele a ten tvrdil, že pokud se balík otevře, tak za něj neručí. Přitom v podmínkách při převzetí bylo napsáno, že se zásilka musí zkontrolovat a to hned a za přítomnosti doručovatele.
Ráda bych věděla jak to vlastně mělo být, a pokud je to tak, jak jsem to pochopila, tak je to klamání zákazníka.
Děkujeme za recenzi, zde máte hodnotit obchod a dodané zboží, omezujete se však pouze na hodnocení přepravní společnosti ( my nejsme přepravní společnost ) a pokud se při předání necháte odbýt řidičem přepravní služby, nedokážeme to v tu chvíli bohužel nijak ovlivnit.
+ perfektní balení (tvrdý válec)
+ Jinde málo dostupné zboží
+ Slušná cena
+ Velká ochota při řešení mimořádných přání
- Nevím ožádné
Velká ochota při řešení mimořádných přání, dobrá cena dveří.
- Uvádí, že mají zboží skladem, což není pravda, objednávají u dodavatele ve chvíli kdy jim uhradíte peníze dopředu.
Ačkoliv se snaží komunikovat, jsou vcelku arogantní a ve chvíli kdy jim napíšešete výtku, že jsou neseriózní když uvádí že mají zboží skladem, přitom ho skladem nemají, tak vám napíšou, že nemají zájem o nespokojené zákazníky...
Je velice jednoduché napsat - byli arogantní..... Ačkoliv bylo zákazníkovi cca 10minut po objednávce sděleno že je zboží bohužel v tento okamžik vyprodáno a bude k dispozici po naskladnění do 4 dnů, byla mu nabídnuta sleva 5% jako omluva nebo možnost odstoupení od smlouvy s tím že bychom v něm měli neradi nespokojeného zákazníka, vše mu bylo málo, dále nevíme co dodat.... snad jen že všechno zboží na internetu pochází od nějakých dodavatelů, ale i tak děkujeme za recenzi.
Nevýhoda obchodu je komunikace pouze emailem. Ani mi nebylo odpovězeno na dotaz a není sledování zásilky nevíte nic co se děje se zásilkou.hlavně že zboží dorazilo
Tovar ktory bol vedeny ako Skladom, nebol nakoniec dostupny.
Ano, objednávku jste provedli 10.4. ale platbu provedli až 8.5. a v tu dobu již bylo zboží vyprodáno, omlouváme se, ale zboží je dle obchodních podmínek rezervováno pro zákazníka 72h, potom jde do dalšího prodeje, peníze vám byly obratem vráceny na váš účet. Je smutné že 99% spokojených zákazníků recenzi nenapíše, ale 100% nespokojených ano.
dobrá cena,široký sortiment,dobré jednání
+ Návod, jak zaměřit síť do oken je super.
Dvě sítě do rozdílných oken - a obě sedí perfektně. Včetně barvy rámu. Jsem velmi spokojený, a to i s rychlostí dodávky. Doporučuji.
Na obchodě jsem nakupovala poprvé,jsem spokojená.
+ Zboží jsem zde zakoupila již 5 x . Vždy naprostá spokojenost, super výběr, rychlé dodání a jednoduchá montáž.
V tomto internetovém obchodě jsem nakoupil, protože je jeden z mála, ve kterém si můžete celou objednávku sestavit sami, bez schůzek. Zboží Vám dorazí až domů a Vy sami si můžete rozhodnout kdy máte čas a chuť žaluzie nainstalovat. A také cena byla velmi příznivá. Rychlost dodání mě mile překvapila.
V tomto obchodě nakupuji a vždy jsem spokojená jak se zbožím, tak s ochotou obchodu. Děkuji
+ přehledný,příznivé ceny
+ rychlost vyřízení
+ predajca so mnou komunikoval, som spokojna
Ok
+ Velká vstřícnost, velmi prozakaznický přístup
Za mě tento obchod mohu doporučit, vstřícné jednání zakončeno výrobou a doručením velmi pěkných rolet na okna
S prodejci výborná komunikace, nevšední zájem o zákazníka.
+ Ochotně zaslali i drobnost za pár korun
+ dobrá komunikace s paní Látalovou
+ dodržení termínu (o den dříve)
- chtělo by to více druhů látek pro žaluzie - není chyba obchodu
Určitě doporučuji, rychlá reakce a super ceny.
