Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
912 hodnocení
5
727x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Měla jsem problém s vyplnovanim tabulek, hodila by se mě telefonická objednávka. Také výraz trochu kratší pro ne technicky založenou osobu zavádějící, odhadla jsem 1 cm a jsou krátké .
+ Jsou krásné, vypadají kvalitně a vyrobí je na míru, jsem moc spokojena a doporučuji je
+ Kvalitně zabalené, s návodem.
+ Vše ok
ještě nevím, objednáno před 6 dny a i když bylo na skladě, tak si myslím že je dost dlouhá doba doručení .
Rychlost, dveře jsou pěkné, pevné
+ dobrá cena
+ rychlé doručení zboží
- -
dobrá komunikace se zákazníkem
žádné
Zboží je extrémně nekvalitní, katastrofální řemeslné provedení
Děkujeme za Vaši recenzi, mrzí nás, že jste obdrželi poškozené zboží
V průběhu dneška Vás bude kontaktovat zákaznický servis, abychom našli vyhovující řešení.
+ Paní (slečna) se ozvala ohledně poškozeného křesla, vyřídily jsme vše. Křeslo přijde nové
- Jedno ze dvouch křesel bylo poškozeno
Je nám velice líto že vám bylo doručeno vadné křeslo, na nápravě se již pracuje.
+ Sortiment
+ Skvělá komunikace
+ Ceny
+ Péče o zákazníka
S nákupem u společnosti Petromila jsme byli velice spokojeni, především komunikace ze strany obchodníka byla na výborné úrovni. Obchod doporučujeme.
+ Spolehlivost
- Nevím
Splnili to co slíbili.
+ rychlost
+ kvalita
V obchodu jsem objednával již podruhé, tentokrát jiný typ vnitřních žaluzií. Doručeno rychleji než je odhadovaný čas zobrazený na webu, kvalita dobrá, instalace snadná. Až budu někdy potřebovat další žaluzie, určitě nakoupím zde.
super komunikace, vstřícnost
+ Rýchlosť dodávky, zobrazenie zodpovedalo dodávke tovaru.
Spolehlivost a kvalitní provedení
+ cena
+ Komunikace,rychlost,cena
Zboží přišlo v termínu, menší nesrovnalosti okamžitě vyřešeny.
+ .
Doporucuji vse probehlo jak ma
+ Již třetí nákup a opět vše v pořádku
