Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
912 hodnocení
5
727x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Kvalitní zboží
- nic
Kvalitní obchod.
- Špatně zvolena přepravní společnost
Špatně zvolena přepravní společnostZboží nedorazilo bylo zničeno na depu a tím byly zkažené Vánoce
+ Zboží přišlo v pořádku
+ Solidní obchod, jak slíbil, tak splnil.
+ cena
+ výběr
určitě tuto firmu doporučuji dveře jsou kvalitní
rychlost zpracování a doručení
Jsem spokojená, zboží dorazilo v pořádku a je funkční.
+ rychlost, spolehlivost, cena
+ rychlost vyřizeni objednavky
Vše v pořádku, výrobek hezký a zdá se kvalitní.
Nakupovala jsem poprvé.Rychlé jednání i doručení.Jsem spokojená.Děkuju
+ Postel dorazila v poradku, nerozbita
- Krabice pomackana
- Zaprasene i vevnitr
- Nulove avizo, ktery den prijede zbozi(nebo aspon bylo odeslano), ktere je skladem do x dni
Jakoze celkove bez problemu, ale nebyt doma, tak se o baliku dozvim jen 10 minut dopredu. Zadne info o odeslani, nebo trackovaci cislo, ani jaky dopravce. Pouze o tom, ze jim byla platba pripsana a pak ticho.
Je nám velice líto že vám Česká pošta zaprasila zásilku, nicméně 8. 9. 2022, 8:20 vám byl prokazatelně zaslán informační email s termínem doručení a daňovým dokladem, uveden byl i dopravce. Doporučujeme vždy přečíst celý email a ne usnout u první věty...
+ výborná komunikace,na meily odpovídají i ve večerních hodinách hned a ochotně
Zboží nekvalitní, stůl a pergolku jsme si doopravili a natřeli, gril jsme museli vrátit, jelikož vůbec neodpovídal popisu.
+ zboží dorazilo v pořádku v odpovídající kvalitě
- žádné info o expedici zboží, ani o datu doručení
2. 9. 2022, 14:17 vám byl prokazatelně zaslán informační email s termínem doručení, daňovým dokladem, uveden byl i dopravce.
+ Rychlé komunikace i jednání.
+ Bezproblémové a rychlé doručení.
- Ne všechny látky nabízené na webu jsou dostupné.
Vynikající nabídka z mého pohledu retro rolet. Perfektní zkušenost. Už jsem si rolety nainstaloval do tří pokojů.
Rychlé bezproblémové dodání, děkuji :-)
MK
Markéta Konvičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2022
Doporučuji, spokojenost
Chybne vyrobene, v zasilce jsou veci, ktere nejsou pri montazi do stavajicich futer treba. Nejedna se o montaz do volneho otvoru, aleisto dveri.
Vážená Ljudmilo Ivánovno, vaše dveře byly vyrobeny přesně tak, jak jste jejich velikost zadala , nicméně z vaší věty ani nevíme co reklamujete? Ani po týdnu jste na email nezaslala žádnou reklamaci.
Vše ok, dobrá komunikace, termín dodání dodržen. Dveře jsou pěkné. Návod na montáž by mohl být detailnější, ale postačuje.
