Koženkové shrnovací dveře - návod k montáži

Nejprve naměříme nosný profil na požadovanou šířku zárubně (otvoru pro dveře) a eventuelně ho zkrátíme. Vrtákem o průměru 4 mm provrtáme v nosném profilu 3 až 4 otvory. Předvrtaný nosný profil přiložíme k zárubni a označíme místa pro vyvrtání děr (vrták o průměru 3,2 mm). Pozor na poškození nosného profilu vrtákem nebo šroubovákem. Nosný profil nasadíme na vazelínou namazané jezdce zatahovacích lamelových dveří, přiložíme k zárubni a kontrolně změříme výšku (délku) dveří. Přesahující část koženky na spodním okraji koženkových dveří lze podle potřeby zastřihnout. Po této úpravě provedeme montáž nosného profilu s nasazenými dveřmi. Poslední nejužší lamelu přiložíme na stojatý díl zárubně a na čtyřech místech provrtáme (viz. obr.).

Dveře se k zárubni přišroubují šrouby s podložkami. Dále provedeme montáž protiplechu u dveří. Posledním úkonem je montáž madla. Madlo, vruty a šrouby se zapuštěnými hlavami jsou součástí dodávky dveří. Nosný profil zatahovacích dveří montujeme do zářezu dveřních zárubní (viz. nákres - ozdobnou obložku lze v tomto případě namontovat pouze jednostranně) nebo do středu zárubně v případě oboustranné montáže ozdobného rámu. UPOZORNĚNÍ Nezbytnou podmínkou bezvadné funkce zatahovacích dveří je namazání vodících jezdců vazelínou. Za škody vzniklé nedodržením podmínek montážního návodu výrobce neručí.

ZÁRUČNÍ DOBA JE 2 ROKY OD PRODEJE ZÁKAZNÍKOVI.


Zpět na koženkové shrnovací dveře

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení