Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
913 hodnocení
5
728x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Zboží dorazilo,jen doprava mi nedala včas vědět jak jsem chtěla,dala vědět až v den kdy zboží mělo být doručeno,ale nakonec se předání zboží podařilo. Jinak křeslo pěkné.
+ Perfektní domluva, poradí a pomohou. Již jsem objednával podruhé a jsem spokojený.
+ Rychlé vyřízení objednávky
Dekuji za odpovědi na mé dotazy a rychlé vyřízení naší objednávky
Rychle vyřízena objednávka v odpovídající kvalitě
+ Dobrý obchod, rychlé jednání
super spolupráce, kvalita zboží
rychlé vyřízení objednávky
Spokojenost, rychlé dodání.
+ spolehlivost, dobrý výrobek, dodržení termínů
- všechny upřesňující poznámky nejsou v potvrzení objednávky (zejména u rolet stejného rozměru, ale jiných látek atd.) a je nutno psát emailem
Parametry rolet které se vyrábí na míru na přání zákazníka je nutno zapsat do poznámky v objednávce nikoliv do emailu.
- slabá komunikace + jen platba předem
Komunikace slabá / kvalita velké minus
►na vašich 7 emailů jste obdržela odpovědi prakticky obratem
►vaše platba byla připsána 27.9. a zásilka byla doručena 6.10., čili zboží bylo doručeno do 7 pracovních dní přesně tak, jak je uvedeno u produktu v eshopu, nikoliv za 2 týdny jak uvádíte.
+ Doporučujeme
.
Jsem naprosto spokojená a určitě Váš obchod budu doporučovat.
+ rychlost dodání
- nic
Celková spokojenost
+ spolehlivost, rychlost dodání, přijatelné ceny
Vše proběhlo naprosto hladce, zboží přišlo dokonce o den dřív, než bylo udáno. Křeslo jsem ale vrátila, nehodilo se nakonec do interiéru. Obchodem Petromila mi byla okamžitě nabídnuta služba odvozu na jejich náklady a peníze zpět za zboží byly na účtu do dvou dnů. Vše v naprostém pořádku a obchod můžu jen vřele doporučit!
Dodržení termínu.
v celku dobrý obchod
+ Velky vyber tovaru
+ Nizke ceny
- Obchod je nekontaktny, absolutne odmietaju komunikovat so zakaznikom telefonicky, vylucne emailom, telefonne cisla na stranke su neplatne
Objednala som si pohovku z tohto obchodu, pretoze su oficialnym dodavatelom pre MALL.sk i ked som tuto pohovku videla v inom eshope lacnejsiu. Ten druhy eshop, kde som nasla pohovku lacnejsiu je nekontaktny, mal zle recenzie, tak som sa rozhodla nakupit u overeneho dodavatela. Na moje prekvapenie mi tovar dosiel v skatuliach od toho lacneho eshopu, takze tento obchod len preposiela tovar z lacneho eshopu... k pohovke mi prisli nespravne diely, pohovku nie je mozne zmontovat. Nakolko nemam cas cakat kym mi poslu nahradne diely, museli sme si tie diely vyrobit svojpomocne, aby sme dokazali pohovku spojit, no pohovka uz nebude roztahovatelna. Tento eshop je taktiez nekontaktny, telefonne cisla na stranke neplatne, odmietaju telefonicky kontakt so zakaznikom, pricom telefonicky by bolo ovela rychlejsie a lepsie vysvetlit problem a riesit ho nez mailom. V konecnom dosledku som mohla nakupit v tom drihom lacnom eshope a dopadla by som rovnako, len s nizsou cenou za tovar
Paní Diničová, vaše urážlivé emaily a tato recenze - to je ale psychovýkon. Uvědomte si prosím že v eshopu pracují sluchově handicapované osoby které urážíte ( ale toto je uvedeno v sekci kontakty v eshopu ) Jinak nelze vaši reakci komentovat ( ač si čtenář udělá obrázek sám ) takovou psychoreakci a směť vašich psycho urážlivých emailů jsem dlouho neviděl. Pokud je se zbožím něco v nepořádku, máme zde přece institut REKLAMACE, kdy zboží můžete reklamovat, proč místo toho aby jste zboží reklamovala a řešila jak co nejdříve věc dát do pořádku, sedíte a soustředíte se na rozesílání urážlivých až hanlivých emailů a recenzí?
Telefonní číslo je aktuální a funkční v dobu uvedenou v eshopu vzhledem k tomu že eshop zaměstnává sluchově postižené osoby.
Komoda je z dálky moc hezká ale z blízká je kvalita tak za čtyři. A nejhorší a nejvíce nepříjemný je ten zápach co i po týdnu větrání přetrvává. Je nepříjemný a nehorazny smrad a budu vracet.
Je nám velice líto že nejste spokojena s komodou, zboží můžete v rámci 14 denní lhůty vrátit na naše náklady. Jedná se o komodu asijské produkce v ceně 2.600,- nicméně máme máme v naší nabídce vzhledově stejnou české kvalitní výroby za 7.370,-
+ Mimořádně pohotové jednání e. mailem, přístup paní- slečny..? Nesvačilové zcela nadstandardní!!!
