Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
913 hodnocení
5
728x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlé dodání objednaného zboží , vstřícná komunikace
- Nepřehledný návod na měření. Bylo by lepší udávat rozměr lamel .
+ Kvalitní zboží
- nic
Kvalitní obchod.
- Špatně zvolena přepravní společnost
Špatně zvolena přepravní společnostZboží nedorazilo bylo zničeno na depu a tím byly zkažené Vánoce
+ Zboží přišlo v pořádku
+ Solidní obchod, jak slíbil, tak splnil.
+ cena
+ výběr
určitě tuto firmu doporučuji dveře jsou kvalitní
rychlost zpracování a doručení
Jsem spokojená, zboží dorazilo v pořádku a je funkční.
+ rychlost, spolehlivost, cena
+ rychlost vyřizeni objednavky
Vše v pořádku, výrobek hezký a zdá se kvalitní.
Nakupovala jsem poprvé.Rychlé jednání i doručení.Jsem spokojená.Děkuju
+ Postel dorazila v poradku, nerozbita
- Krabice pomackana
- Zaprasene i vevnitr
- Nulove avizo, ktery den prijede zbozi(nebo aspon bylo odeslano), ktere je skladem do x dni
Jakoze celkove bez problemu, ale nebyt doma, tak se o baliku dozvim jen 10 minut dopredu. Zadne info o odeslani, nebo trackovaci cislo, ani jaky dopravce. Pouze o tom, ze jim byla platba pripsana a pak ticho.
Je nám velice líto že vám Česká pošta zaprasila zásilku, nicméně 8. 9. 2022, 8:20 vám byl prokazatelně zaslán informační email s termínem doručení a daňovým dokladem, uveden byl i dopravce. Doporučujeme vždy přečíst celý email a ne usnout u první věty...
+ výborná komunikace,na meily odpovídají i ve večerních hodinách hned a ochotně
Zboží nekvalitní, stůl a pergolku jsme si doopravili a natřeli, gril jsme museli vrátit, jelikož vůbec neodpovídal popisu.
+ zboží dorazilo v pořádku v odpovídající kvalitě
- žádné info o expedici zboží, ani o datu doručení
2. 9. 2022, 14:17 vám byl prokazatelně zaslán informační email s termínem doručení, daňovým dokladem, uveden byl i dopravce.
+ Rychlé komunikace i jednání.
+ Bezproblémové a rychlé doručení.
- Ne všechny látky nabízené na webu jsou dostupné.
Vynikající nabídka z mého pohledu retro rolet. Perfektní zkušenost. Už jsem si rolety nainstaloval do tří pokojů.
Rychlé bezproblémové dodání, děkuji :-)
MK
Markéta Konvičková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2022
Doporučuji, spokojenost
Chybne vyrobene, v zasilce jsou veci, ktere nejsou pri montazi do stavajicich futer treba. Nejedna se o montaz do volneho otvoru, aleisto dveri.
Vážená Ljudmilo Ivánovno, vaše dveře byly vyrobeny přesně tak, jak jste jejich velikost zadala , nicméně z vaší věty ani nevíme co reklamujete? Ani po týdnu jste na email nezaslala žádnou reklamaci.
