Hodnocení obchodu
4,6
Průměrné hodnocení obchodu je 4,6 z 5 hvězdiček.
913 hodnocení
5
728x
4
89x
3
29x
2
21x
1
46x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Vše ok, dobrá komunikace, termín dodání dodržen. Dveře jsou pěkné. Návod na montáž by mohl být detailnější, ale postačuje.
Výhodná cena, rychlé dodání.
+ perfektní komunikace
+ Vše v naprostém pořádku
+ Rychlost dodání
+ okenní sítě na míru odeslány za 5 dnů
- nebyl sem informován o expedici zboží ani z eshopu ani dopravcem
Dobrý den,
expedice vám byla oznámena prokazatelně na email dne 19. 6. 2022, 18:01
Rychlé dodání, rychlá odpověď na dotaz poslaný emailem, snadná montáž rolet, kvalita dobrá, jsem naprosto spokojený. Děkuji!
Dobře strukturovaná a dobře podaná nabídka sortimentu i možností úpravy "na míru". Seriozní ověřovací jednání před závěrečným potvrzením objednávky. Seriozní a spolehlivé informace o epedici zásilky. Montážní list je srozumitelný i když identifikace součástí je poněkud matoucí (jedno číslé pro 3 různé součásti).
+ Super cena
+ Komunikácia a ochota
Vše funguje jak má,pasuje přesně do okna Velux.
++++++
+ Výběr
+ Poměr kvalita/cena
+ Český výrobce
K zákazníkovi přistupují zodpovědně.
Moje korespondence s prodejním oddělením fy PETROMILA před dodáním dveří:
Vážení,
prosím Vás o sdělení, kdy mohu očekávat dodání objednaných dveří.
(obj. č.220918 - Vaše faktura č.221305). Dodávku jsem již zaplatil bankovním převodem dne 25.4.2022.
S pozdravem
PETROMILA.cz
4. 5. 2022 13:07 (před 9 dny)
komu: mně
Vážený pane,
předpokládám že jde o vtip... odpovídáte nám na náš email kde je vám právě toto sdělováno..
komu: PETROMILA.cz
Nezlobte se, ale z mé strany nejde o žádný vtip. V naší předchozí korespondenci jsem předpokládaný termín dodání dveří nikde nenašel. Pouze jste mi dne 25.4.2022 děkovali za objednávku, která "bude nyní zpracována".
Z tohoto důvodu Vás tedy znovu prosím o sdělení, kdy objednané dveře dodáte.
S pozdravem!
odesílatel PETROMILA.cz napsal:
PROSÍM... kolečkem na myši dolů a přečíst náš obsáhlý email ze dne út 26. 4. 2022 v 21:53 jinak už nevím jak vám více pomoci, tohle je velice zvláštní situace
komu: PETROMILA.cz
Bohužel, žádný Váš "obsáhlý" e-mail z 26.4.2022 21.53 hod jsem nedostal........Je to opravdu takový problém mi v jednoduché větě napsat, kdy ty dveře dodáte?
To se tímto způsobem chováte ke všem Vašim zákazníkům, nebo je to jenom moje privilegium?
PETROMILA.cz
komu: mně
Dobrý den,
znovu vám zasílám email ze dne 26.4.
komu: PETROMILA.cz
Zatím jsem nic víc, než upozornění o znovuzaslání mailu z 26.4 , nedostal
PETROMILA.cz
9.5. budeme zásilku posílat
E: obchod@petromila.cz
Jiří *
st 4. 5. 15:50 (před 9 dny)
komu: PETROMILA.cz
To je tedy ten Váš "obsáhlý mail" z 26.4 21.53hod?
Asi by bylo vhodné se mi omluvit, ale nechám to na Vás. Víte - je mi 76let a až do důchodu jsem se 20let živil projektováním v oboru IT, takže moc dobře vím, co je "kolečko na myši". Vše se dalo obejít bez Vašich poznámek typu: "kolečkem na myši dolů a přečíst náš obsáhlý email ze dne út 26. 4. 2022 v 21:53 - jinak už nevím jak vám více pomoci, tohle je velice zvláštní ..."
Ale přesto Vám děkuji za těch Vašich pár slov, že dveře budete odesílat 9.5.
Jinak se velmi těším na chvíli, jestli obdržím po dodávce dveří formulář s žádostí o vyplnění spokojenosti zákazníka.
Přesto Vám přeji vše dobré ve Vaší práci i v životě a Vaší firmě hodně spokojených zákazníků!
S pozdravem
PETROMILA.cz
komu: mně
Dobrý den pane *,
děkuji a vaši omluvu přijímám, každý se může zmýlit.
Jsem ráda že jste náš informativní email našel v této emailové větvi ( kde je 2 x uveden ) a raději ho ještě v této emailové větvi zvýrazňuji
černým tučným písmem.
Pěkný večer.
Tak to byla korespondence před vlastní dodávkou. Pozorný čtenář si o formě komunikace s obchodním oddělením udělá vlastní názor..........
Den 9.5.2022 byl skutečně dnem dodání. Dodané dveře byl ale částečný polotovar. Výška dveří sice souhlasila, ovšem vrchní pojezdovou lištu a boční lišty jsem musel krátit.
Problém nastal když jsem instaloval boční lištu, která má být vybavena další lištou pro vtlačení dveří. Tato lišta nejde do této lišty shora natlačit, ale musí být nasunuta. Ovšem, pokud se nasune, tak spodní lišta nejde přišroubovat k rámu dveří. To byl, vzhledem k nedostatku místa, velký problém. Problémem se rovněž ukázalo vtlačení dveří do této boční lišty.
Měli jsme instalovány do koupelny skoro 20 let rovněž plastové posuvné dveře, které jsem nyní musel nahradit. Tyto dveře jsem tenkrát rovněž instaloval, ale nepamatuji se, že by s tou instalací byly nějaké problémy.
Vážený pane Konigu, vůbec nerozumíme proč jste potom dveře objednával v našem eshopu, vy jste vlastně takový nepokojený už od samého počátku vaší objednávky jak je patrno z vaší recenze. Pokud kopírujete naši komunikaci, kopírujte ji kompletní a neupravujte ji. Pokud jde o montáž, tisíce zákazníků před vámi již roky montují dveře bez problémů, pouze vy máte problém se kterým bychom vám pomohli pokud by jste nás kontaktoval.
+ Rolety vyrobené podle mých rozměrů
Jsem spokojený, poradili a rolety vyrobili přesně podle toho jak jsem si přál, obchod doporučuji
- křivé řezy profilů
- nelogicky umístěné madlo
- nutné úpravy celé konstrukce, aby roleta vůbec fungovala
Produkt sice dorazil ve stanoveném čase, ale kvalita provedení byla více než tristní. Boční profily byly křivě uříznuté, takže bylo nutné je modifikovat. Umístění horní lišty bylo tak blízko hornímu rámu okna, že se roleta nenavíjela dobře a bylo nutno boční profily ještě více zkrátit. Madlo rolety je umístěno uprostřed, a tudíž roletu nelze stáhnout úplně, protože jí vadí klika okna. Prodávající měl k dispozici přesné typové označení okna.
Dobrý den,
omlouváme se za případné komplikace, zboží pokud vám nevyhovuje můžete vrátit ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu, nicméně spojíme se s vámi a navrhneme vám vhodnou kompenzaci.
Dřevěné loubí je tak nekvalitní, křivé, nekvalitně vše vyřezané, fuj!! Nekupujte!!
Paní Slívová, je nám velice líto že nejste spokojena se zahradním dřevěným obloukem za 1.625,- Zboží můžete samozřejmě vrátit v rámci 14denní lhůty. Ve vašem emailovém dotazu před vaším nákupem jsme vám nabízeli kvalitní zahraní oblouk české výroby za 4.777,-, tento jste odmítla.
+ Rychlost, komunikace, zakázky na míru
+ Doporučuji
+ Obchod komunikuje i v neděli, což považuji bv dnešní době za skvělou vizitku prodejce
Doporučuji
+ rychlost, spolehlivost
+ skvela komunikace se zakaznickym servisem pri problemu, dokonce i o vikendu. Tleskam!
